| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93410 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Pipedream 23cm
Aveți nevoie de Prelungitor Mădular Pipedream 7.6cm Normal pentru a vă transforma penisul în unul cu adevărat generos!
Dețineți necesitate de Prelungitor Mădular Pipedream 7.6cm Normal pentru a vă transforma membrul în unul cu adevărat generos! Acest Prelungitor Penis Pipedream 7.6cm Natural este creat ca o alternativă sigură, non chirurgicală la prețuri accesibile. Este grozav pentru masculii cu probleme de erecție sau pentru cei jenați de mărimea penisului, această jucărie sexuală va rezolva problemele celor doi parteneri, oferindu-vă senzații plăcute și de durată.
Este fără greutate de întrebuințat și purtat fără să jeneze sau să deranjeze partenerul. Prolungatorul Pipedream 7.6cm Natural este o extensie personalizată, care poate fi lezne tăiată la bază pentru o potrivire perfectă. Este extra flexibil și se ajustează absolut la indiferent ce dimensiune a falusului și este suficient de comod pentru ca introducerea să dureze mai mult. Partenerul dumneavoastră se va bucura de o inserare mai adâncă cu 7.6 cm (extensia din vârf), în timp ce arborele ultra realistic va fi cu 66% mai gros de jur împrejur.
Materialul pufos Fanta Flesh se simte exact ca o a doua piele, oferindu-vă lungimea, circumferința și încrederea de care aveți nevoie pentru a satisface bărbatul dumneavoastră!
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
