| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93407 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Icicles No.25 Massager Transparent
Luxuriant și cu un design elegant, acest Anal Plug Sticlă Icicles Nr. 25, este jucăria impecabilă pentru o stimulare anală. Un Anal Plug Sticlă Icicles Nr. 25, ce ajută să încercați un nou grad de plăcere, stimulând cu succes canalele nervoase anale.
Luxuriant și cu un design elegant, acest Anal Plug Geam Icicles Nr. 25, este jucăria ireproșabilă pentru o stimulare anală. Un Anal Plug Sticlă Icicles Nr. 25, ce ajută să probați un nou nivel de plăcere, stimulând cu succes canalele nervoase anale. Forma conică este special făcută pentru inserări facile și întinde mușchii anali și sfincterul ușor spre partea lată de la bază. Sticlă din care este conceput Anal Plug-ul Sticlă Icicles Nr. 25, este perfect igienică, non poroasă și hipoalergenică, privat de elemente chimice sau aditivi. Pentru a curăța această jucărie, aveți nevoie doar de apă caldă și săpun lichid antibacterian. Veți putea să folosiți orice tip de lubrifiant cu Anal Plug-ul Sticlă Icicles Nr. 25.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
