| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93406 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.2 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Firefly Roz
Dildou cu Cupă Firefly - 5 inch Glowing Dong este un penis virtual care strălucește în întuneric și poate fi întrebuințat ca un băț strălucitor.
Dildo cu Ventuză Firefly - 5 inch Glowing Dildo este un dildo care strălucește în întuneric și poate fi întrebuințat ca un băț strălucitor. Dong cu Sucțiune Firefly - 5 inch Glowing Dildo este însușit cu o cupă pentru a putea fi folosit în duș, pe ușă sau pe indiferent ce suprafață netedă. Dildo cu Ventuză Firefly - 5 inch Glowing Penis virtual este fabricat din silicon de înaltă calitate și are un design destul de realist. Toate aceste atribute fac ca acest Penis artificial Strălucitor să fie desăvârșit pentru studiourile de videochat, dar și pentru cei care vor să experimenteze ceva nou.
În cuplu sau individual, acest Dildou Strălucitor cu siguranță vă va dărui momente de neuitat.
Rezistent La Apă
