| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93324 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.5-9.5 cm |
| Diametru | 2.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Aldrich Mov
Această jucărie abia apărută este fabricată din silicon de trăsătură și este prevăzută cu 30 de funcții de vibrație pe care le puteți controla cu telecomanda wireless. Acest vibrator wireless de cuplu este ideal pentru romantici sau pentru ființele care doresc să simtă senzații incitante împreună de partener.
Bucurați-vă de vibrațiile acestui vibrator de cuplu Pretty Love Aldrich ca niciodată până acum. Această jucărie nouă este fabricată din silicon de calitate și este prevăzută cu 12 de aplicații de vibrație pe care le puteți controla cu telecomanda wireless. Mai mult decât atât, acest vibrator pentru cuplu este cu acumulator prin USB și rezistent la apă, astfel că puteți să îl apucați cu dvs peste tot în călătorie.
Acest stimulator wireless de cuplu este ideal pentru romantici sau pentru persoanele care vor să simtă trăiri incitante alături de partener. Are 12 funcții, astfel că stăpâniți posibilitatea să îl uzați așa cum doriți. Telecomanda are doar 2 butoane, astfel că este foarte ușor de folosit.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
