| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93270 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5-15 cm |
| Diametru | 3.4 cm |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Silicon Medical |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Satisfyer CO2 Double Multicolor
Exersați-vă mușchii pelvieni, pereții genitali și bucurați-vă de orgasme incredibile cu kitul de Bile Genitale Satisfyer CO2 Double!
Exersați-vă mușchii pelvieni, pereții genitali și bucurați-vă de puncte culminante incredibile cu kitul de Bile Sexuale Satisfyer CO2 Dublu ! Îmbunătățiți feelingurile și receptivitatea interiorului vaginului cu cele 3 Bile Genitale Satisfyer CO2 Double!
Având același diametru, Bilele CO2 Double, au în schimb greutăți diferite, gândite distinct pentru a diversifica tonifierea mușchilor genitali. Bilele sunt confecționate din silicon medicinal moale, igienic și non toxic, foarte plăcut la contact și confortabil de purtat. Setul are și 3 seturi de bile de nuanțe diferite de aceeași mărime și formă dar cu greutăți diferite.
Începeți cu biluțele mai ușoare, treptat treceți la celelalte două greutăți. Bilele vin unite între ele, pentru o inserare mai accesibilă și o extracție sigură. Ele sunt prevăzute cu bile mici în interiorul lor, ce se mișcă în partea interioară în timp ce vă mișcați corpul, provocând mușchii genitali să se încordeze. Silențioase și foarte fără greutate de purtat, Bilele Genitale Satisfyer CO2 Double, sunt prevăzute cu un cordon din silicon jelly pentru a facilita extracția.
