| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93266 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 7 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | ABS, TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Mărire Penis Trainer Transparent
Pompă Mărire Membru Trainer crește dimensiunea falusului și oferă încredere de sine lipsit de medicamente periculoase sau intervenții chirurgicale costisitoare.
Pompa Creștere Penis Trainer mărește mărimea falusului și oferă încredere de sine fără medicamente periculoase sau intervenții chirurgicale costisitoare. Pompa Mărire Membru Trainer este fără greutate de folosit iar tubul străveziu vă permite să urmăriți rezultatele. Supapă de eliberare grabnică ameliorează presiunea cu o simplă apăsare a butonului. Sistemul pompei este perfect pentru începători și include 3 manșoane moi, ce cresc treptat în diametru. Începeți cu manșonul cel mai mic iar treptat le schimbați după rezultate. Fiecare manșon formează o etanșare ireproșabilă și constituie un vid puternic în interiorul tubului, forțând erecția pentru a extinde penisul în lungime și diametru.
Pompa Mărire Mădular Trainer participă și la prolongația erecției.
Setul include:
- Pompa Mărire Sex Trainer
- 3 manșoane cu diametru diferit
- Inel pentru sculare
Contribuie La Întărirea Erecției
Are Efect De Sucțiune
