| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93249 |
| Lungime Totală | 12.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 2.9 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Cochilia Dragostei Cu Telecomandă Roz
Elegantul Stimulator Clitoris cu Vibrații Pretty Love Shell, este o jucărie inovatoare, concepută special pentru femei, ce stimulează clitorisul, vaginul și punctul G cu control de la distanță!
Elegantul Energizator Clitoris cu Vibrații Pretty Love Shell, este o jucărie inovatoare, făcută excepțional pentru femei, ce stimulează clitorisul, vaginul și punctul G cu control de la distanță! Acest Excitant Pentru clitoris cu Vibrații Pretty Love Shell nu va dezamăgi pe nimeni, are un stil ce se mulează impecabil pe vaginul fiecărei femei, însușit cu un mini penis, ce vibrează cu 30 de programe de reverberații ce se pot controla cu o telecomandă mică și elegantă, wireless.
Este o jucărie ideală, ce se poate utiliza oriunde, datorită vibrațiilor puternice dar silențioase, nimeni nu va ști ce secret ascundeți. Stimulează simultan punctul G, pereții genitali și clitorisul! Este construit din silicon medicinal, jelly și delicat la atingere, un material igienic și non toxic, ce se poate spăla și igieniza foarte ușor. Lungime Mini Penis: 7 cm.
- Vibratorul se încarcă prin USB, eliminând necesitatea bateriilor.
- Suprafața vibratorului este prevăzută cu cute care oferă un plus de mulțumire în momentul pătrunderii.
Rezistent La Apă
Are Telecomandă
