| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93240 |
| Lungime Totală | 14.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 2.9 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Reuben Mov
Pretty Love Reuben este un mini stimulator din silicon cu 30 funcții de tremurări și pulsații. Este reîncărcabil, cablu USB inclus.
Micuț dar puternic, acest Vibrator Punct G Pretty Love Reuben este făcut pentru a viza cu precizie punctul G, dar și pereții genitali. Realizat 100% din silicon medical, Vibratorul Punct G Pretty Love Reuben are o textură mătăsoasă și catifelată și preia repede temperatura corpului uman, pentru desfătări cât mai naturale.
Vine însoțit de propriul încărcător, astfel dumneavoastră nu vă mai efectuați griji în privința bateriilor. Designul său nu este creat întâmplător, are o aspect ergonomică cu capul un pic curbat pentru stimularea punctului G, iar proeminențele de pe arborele său sunt realizate pentru surescitarea pereților genitali.
Vibratorul este rezistent la apă, așadar, dvs puteți să-l folosiți chiar și în baie, se poate spăla și igieniza doar cu apă caldă și săpun lichid antibacterian. 30 de chipuri de vibrații vă vor stimula în mod diferit, doar alegeți modul favorit și lăsați-vă dusă pe valurile plăcerii.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
