| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93237 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Dildo cu Ventuză Loverboy The Boy in Blue
Penis artificial cu Sucțiune Loverboy The boy in Blue are un design unic ușor arcuit cu vene ieșite în evidență pentru o gratificare maximă, facilitând stimularea atât a punctului G cât și a punctului P, produs din resurse de tip PVC ce nu au în ingrediente ftalați, parafine, cauciuc sau mirosuri sintetice respectând în tocmai standardele internaționale de securitate
Penis virtual cu Ventuză Loverboy The boy in Blue are un estetică unic ușor arcuit cu vene bombate pentru o mulțumire maximă, facilitând stârnirea atât a punctului G cât și a punctului P, construit din materii de tip PVC ce nu au în compoziție ftalați, parafine, latex sau arome sintetice respectând în tocmai standardele internaționale de siguranță.
Prevăzut cu o ventuză cu vigoare mare de aspirație, Penis artificial cu Ventuză Loverboy The boy in Blue, se poate lipi de orice zonă plană, astfel încât, brațele dumneavoastră să fie libere pentru alte activități.
Dildo-ul cu Pompă Loverboy The boy in Blue are o formă real, cu vene ieșite în evidență și cap penian bine definit, iar la bază vine completat cu testicule autentice pentru un plus de realism. Este versatil putând fi întrebuințat atât ca Dildou dar și ca Strapon în acest caz fiind necesar un ham compatibil.
