| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93155 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3-4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Lovetoy Extender
Prelungitor Mădular Plăcere Extender produs dintr-un material foarte catifelat și maleabil ce imită cu exactitate pielea umană. Acest Prelungitor Penis Pleasure Extender are un estetică realistic, capul penian este bine definit, plin dar moale ce prelungește penisul cu 5 centimetri în lungime.
Prelungitor Penis Pleasure Extender construit dintr-un material foarte moale și maleabil ce imită cu exactitate pielea umană. Acest Prelungitor Penis Pleasure Extender are un stil realistic, capul penian este bine definit, plin dar moale ce prelungește membrul cu 5 centimetri în lungime. Pe toată mărimea sa, prelungitorul este prevăzut cu vene ieșite în evidență dar foarte moi, pentru o plăcere normală intensă.
Pleasure X-Tender este un prelungitor meșteșugit din TPE care are rolul de a oferi membrului o extindere de 5 cm în plus și de a-l îngroșa cu până la 30%. Prelungitorul are un estetică deosebit de practic și este complet pentru bărbații care au penisul mic sau care pur și necomplicat vor să își impresioneze iubita cu un falus mai mare.
Detaliile prelungitorului Pleasure X-Tender sunt tare realistice, glandul fiind bombat și bine definit iar pe lungimea prelungitorului asta este însușit cu vene pronunțate. Interiorul este moale și elastic, prin urmare se potrivește aproape tuturor penisurilor, fiind excepțional de confortabil.
- Prelungitorul este viguros la apă, oferind o experiență sexuală de neuitat.
- Materialele termo-reactive permit prelungitorului să se încălzească repede la temperatura corpului.
Rezistent La Apă
