| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93133 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 3.8-4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Unisex Hollow Lovetoy
Măriți plăcerea și membrul dumneavoastră cu acest Strap On Unisex Hollow Lovetoy! Un articol versatil pentru masculii cu probleme erectile sau pentru femeile care vor să experimenteze rolul de bărbat!
Măriți satisfacția și penisul dumneavoastră cu acest Strap On Unisex Hollow Lovetoy! Un produs versatil pentru bărbații cu probleme de erecție sau pentru femeile care vor să experimenteze rolul de bărbat! Ferm pe exterior dar deosebit de comod pe interior, uimitorul Strap On Unisex Hollow Lovetoy, are detalii realistice, cap penian bine definit și vene ieșite în evidență pentru stimulare autentică. Hamul este tare confortabil de atașat și de purtat, chingile unt ajustabile, astfel, se potrivește pe toate mărimile.
- Bunul este complet impermeabil.
- Făcut din PVC scutit de latex și ftalați.
- Ham ajustabil, poate fi întins de la 63.5 cm la 101.6 cm.
