| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93131 |
| Lungime Totală | 9.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris Și Punct G Pretty Love Willie Mov
Stimulator Clitoris Pretty Love Willie este confecționat pentru a dărui o plăcere interioară tare în timp ce incită simultan clitorisul. Formă împlinit curbată a acestei jucării de lux este ideală pentru masajul punctului G.
Stimulant Clitoris Pretty Love Willie este făcut pentru a oferi o mulțumire interioară intensă în timp ce provoacă simultan clitorisul. Forma neîntrecut curbată a acestei jucării de lux este ideală pentru masajul punctului G. Făcut din silicon de înaltă calitate, Energizator Clitoris Pretty Love Willie este moale și delicat la atingere, făcând inserția cât mai mătăsoasă și plăcută, care vă va lăsa să vă doriți mai mult. Excitant oferă 12 modele de vibrații diferite care pot fi schimbate cu telecomanda fără fir.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
