| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92831 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Cyberskin |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator 20cm Real Feel Lovetoy
Bucurați-vă de Real Feel Lovetoy cu un material extraordinar de neted și extrem de similar cu dermă unui membru adevărat. Acest vibrator nu include și ftalați și este confecționat din cyberskin, un material mătăsos și agreabil la mângâiere ce imită realitatea uimitor de bine.
Bucurați-vă de Real Feel Lovetoy cu un material foarte fin și teribil de similar cu pielea unui falus adevărat. Acest stimulator nu conține ftalați și este făcut din cyberskin, un material moale și satisfăcător la mângâiere ce imită realitatea uimitor de bine. Fiind produs din material de calitate, este tare comod și pătrunderile par mai reale ca oricând. Închideți ochii și nici nu veți face diferența între acest vibrator și un penis real! O inserare mai realistă nu veți putea obține de la niciun alt vibrator.
Cu forma sa și dimensiunile de mărime autentică (atât lungime cât și grosime), acest real feel lovetoy este plăcut la contact și vă asigură plăceri nemaiîntâlnite. Este foarte ușor de folosit și de curățat, așadar este recomandat atât celor ce nu au mai folosit vibratoare înainte, cât și celor avansați ce vor un vibrator de calitate. Este rezistent la apă, deci poate fi folosit chiar și în duș.
- Vibratorul are un ax ferm care contribuie la o penetrare intensă.
- Este capabil să pune la dispoziție orgasme dilatate și intense.
- Este un vibrator multi-viteză, dând mai multe opțiuni de intensitate.
