| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92825 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 18.5 cm |
| Diametru | 4.1 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo cu Ventuză Ultra Soft Dude 6
Penis artificial cu Ventuză Ultra Soft Dude 6 este conceput mai târziu o copie precisă a unui penis mărinimos în erecție! Acest Dong cu Cupă Ultra Soft Dude 6 are un aspect natural, ce a fost proiectat cu mare atenție la detalii. Venele ieșite în relief, testiculele ieșite în evidență și culoarea normală îi conferă un aspect super realistic pentru a vă oferi emoții teribil de naturale.
Dildo cu Ventuză Ultra Soft Dude 6 este făcut după o copie precisă a unui penis generos în erecție! Acest Dildo cu Ventuză Ultra Soft Dude 6 are un aspect natural, ce a fost proiectat cu mare atenție la detalii. Venele ieșite în relief, testiculele proeminente și culoarea normală îi oferă un formă mega realistic pentru a vă oferi senzații foarte naturale.
Chiar dacă este de o dimensiune impresionantă, Dildo-ul cu Ventuză Ultra Soft Dude 6, este foarte moale și flexibil. Ceea ce vă poate dărui o gratificare incomparabilă față de tot ce ați încercat până acum. Cupă cu aspirație intensă poate fi așezată pe orice arie netedă pentru a vă permite să utilizați palmele libere și să obțineți stimulare în deosebite unghiuri de pătrundere. Acest penis artificial poate fi întrebuințat și la strapon-uri.
- Materialul este foarte asemănător cu pielea, mai ales dacă este încălzit în apă caldă cândva de utilizare, garantând o trăire senzațională și plină.
- Dildo-ul face parte dintr-o colecție elegantă de dildouri proiectate de Love Toy pentru a explora fiecare centimetru al trupului tău.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
