| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92816 |
| Lungime Totală | 15.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Pretty Love With Rolling Beads Negru
Stimulator anal din silicon, cu 12 aplicații de vibrație și 3 funcții de rotație. Este reîncărcabil.
Vibrator anal din silicon, cu 12 programe de vibrație și 3 aplicații de rotație. Este cu acumulator și durabil la apă.
Stimulatorul pentru prostată cu rezonanțe Pretty Love Merlin Negru este rezolvarea ideală pentru bărbații ce doresc experiențe intense. Are un design sexy și incitant, fiind alegerea perfectă pentru cei ce doresc o jucărie care să îi stimuleze și prin profilul acesteia nu numai prin specificații și funcții.
- Funcția de memorie păstrează setările preferate, facilitând găsirea rapidă a celei care propune cea mai tare stimulare.
- Jucăria este proiectată să prezintă o stârnire puternică cu ajutorul celor 12 funcții de vibrație și 3 funcții de rotație.
- Siliconul din care este concepută jucăria asigură o senzație incredibilă atât la atingere, cât și în timpul utilizării.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
