| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92799 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Prostată Msgr I Negru
Renegade Vibrating Massager este un vibrator distinct plămădit pentru a oferi masculilor șansa de a se bucura de un alt tip de stimulare orgasmică. Prostată este considerată punctul G al bărbaților, prin stârnirea acesteia obținându-se orgasme pătrunzătoare și rezistente.
Renegade Vibrating Massager este un vibrator special zămislit pentru a oferi bărbaților șansa de a se bucura de un alt tip de stimulare orgasmică.
Prostată este considerată punctul G al bărbaților, prin stimularea acesteia obținându-se orgasme puternice și rezistente.
Cu o formă deosebită, asta este lezne inserabil, punând la dispoziție plăceri senzaționale. Fără greutate manevrabil, cu suprafața texturată în mod irezistibil, acest stimulator este jucăria senzuală grozavă chiar și pentru începători. Rezistent la apă.
- Renegade Vibrating Massager este proiectat pentru a stimula atât prostata, cât și perineul.
- Designul său curbat în formă de J îngăduie contactul ușoară a prostatei, în timp ce bucată exterioară masează perineul.
- Vibratorul este silențios, dar puternic, oferind plăceri incredibile datorită bulletului introdus la capătul părții mai scurte.
- Este potrivit atât pentru începători, cât și pentru experți în plăceri anale.
Rezistent La Apă
