| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92664 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPR |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Set Manșoane Finger Ticklers Roz
Manșoanele Moale Finger Wow Ticklers Roz vă aduc un nou sens al plăcerii.
Manșoanele Jelly Finger vă aduc un nou sens al plăcerii. Texturizate diferit dar create din același material, vă vor dărui stimulări senzaționale, veți deschide o varietate de posibilități de stimulare. Odată aplicate pe degete, Manșoanele Jelly Finger pot face ca preludiul sau autosatisfacerea să fie înflăcărate.
Cu aceste două manșoane din jelly, atingerile vor fi mai surprinzătoare ca oricând iar plăcerea garantată. Pentru senzații mai intense și o glidare mai ușoară, utilizați un lubrifiant. Manșoanele Moale Finger sunt moi, cu textură diferită, unul cu cute fine iar altul cu protuberanțe mai puternice. Pot fi utilizate pentru autostimulare în cuplu sau în momentul preludiului. Fiind ușoare și cu dimensiuni reduse, sunt perfecte pentru a te însoți oriunde, iar ușurința în exploatare le recomandă începătorilor, să experimenteze trăiri noi.
