| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92613 |
| Lungime Totală | 19.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Pretty Love Snappy Roz
Un Vibrator Bunny Pretty Love Snappy, ce combină satisfacția stimulării punctului G cu stârnirea clitorisului! Designul unic al acestui Vibrator Iepure Pretty Love Snappy, este realizat special pentru a oferi desfătare concomitent vaginului și clitorisului în momentul utilizării.
Pulsatorul este prevăzut cu două motoare independente, unul în arborele principal, celălalt, în stimulatorul clitoridian. Controlerul de la bază este lezne de manevrat, puteți să creșteți sau să descreșteți vigoarea vibrațiilor atât în zona punctului G cât și în zona clitorisului.
Mixați vibrațiile și încercați propriile combinații de plăcere. Motoarele puternice măresc plăcerea cu 30 de aplicații de vibrații. Creat din silicon medicinal, cu o formulă igienică și hipoalergenică, vibratorul este rezistent la apă, îl puteți folosi atât în spații acvatice, cât și în dormitor. Se poate spăla și igieniza foarte ușor, doar cu apă și săpun lichid antibacterian.
Este perfect reîncărcabil, vine însoțit de propriul încărcător cu USB, ce se poate încărca de la priză cu adaptor, calculator sau laptop, mașină etc.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
