| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92347 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 22.9 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Unisex Hollow cu Testicule
Strap On pentru Bărbați 23cm Hollow cu testicule, vă va face un bărbat dotat și vă va realizează fanteziile pe care le credeați imposibile.
Cu acest Strap On pentru Bărbați 23cm Hollow, vă veți simți mai încrezător și veți satisface partenera până la orgasm. Dacă ați dorit întotdeauna un penis mare, uimitorul Strap On pentru Masculi 23cm Hollow, vă va face un bărbat dotat și vă va realizează închipuirile pe care le credeați imposibile. Acum puteți avea lungimea și circumferința la care ați visat. însușit cu un ham confortabil, strapon-ul, rămâne fix și nu jenează în momentul folosirii. Hamul este conceput din elastic și se ajustează pe orice dimensiune.
Dildo-ul este creat dintr-un material igienic și non toxic, ce nu conține ftalați, foarte catifelat pe exterior și ferm pe interior. Dildo-ul este gol pe interior pentru confortul purtătorului, perfect pentru bărbații cu dificultăți erectile sau pentru cei cu nereguli de ejaculare precoce sau pur și simplu vreți să aduceți ceva nou în dormitor. Strap On-ul pentru Bărbați 23cm Hollow este o bună formulă pentru un sex fierbinte, față în față, chiar dacă bărbatul a ejaculat, jocul nu se termină!
- Dildo-ul poate fi purtat pe mădular pentru a adăuga lungime și circumferința sau poate fi folosit pentru distracție intensă.
- Dildo-ul este sigur pentru corp, lipsit de latex și compatibil cu lubrifianți pe bază de apă și silicon.
Video Strap On Unisex Hollow cu Testicule
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
