| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92307 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 2-3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Strap-on Anal Ultra Soft Bead
Dublați desfătarea ei cu această curea realistă foarte subțire, cu vibrații și din material moale și nespus de elastic ce imită dermă umană.
Dublați delectarea ei cu această cingătoare realistă foarte subțire, cu tremurări și din material pufos și foarte maleabil ce imită dermă umană. Confecționat din TPE moale și flexibil, Ultra Soft Bead este perfectă pentru divertisment rectală și pentru jocul intermediar cu dublă pătrundere. Are și un vibrator detașabil cu 10 aplicații de vibrație pentru stimulare clitoridiană. Se poate folosi cu vibrații sau fără.
- Stimulatorul anal este complet impermeabil, sublim pentru a crește gama de posibilități.
- Dispune de un inel penian inovator care aduce la viață închipuirile de penetrare dublă fără a fi necesitate de o a treia persoană.
- Inelul extensibil pentru penis oferă o apăsare simplă la baza penisului, rezultând o erecție mai puternică și mai durabilă.
- Mini vibratorul cu 10 funcții poate fi utilizat fie deasupra, fie sub erecție și îngăduie înclinarea tijei într-o curbă perfectă pentru a găsi poziția ideală.
Flexibil
