| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92298 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.8 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Din Seria Fantezii Fetish
Pentru că partenera știe la fel de bine ca tine că dimensiunea contează, Strap on Fetish Fantasy Series de 18 cm îți oferă o mărime perfectă.
Adu un zâmbet pe chipul nevestei cu un Strap on Fetish Fantasy Series de 18 cm. Pentru că partenera știe la fel de bine ca tine că mărimea contează, Strap on Fetish Fantasy Series de 18 cm îți conferă o dimensiune perfectă. Husă elastică este confortabilă și lezne ajustabilă, pentru a o putea fixa așa cum poftești tu. Acest produs este 100% fără ftalați. Se curăță ușor cu formulă pentru curățat și apă caldă. Intrarea moale îți va face membrul să se simtă ca într-un vagin, iar vârful tare va face femela să simtă plăcere necondiționată.
- Strap on-ul este desăvârșit pentru masculii cu dificultăți de disfuncție erectilă sau ejaculare precoce.
- Poate fi purtat atât de bărbați, cât și de femei pentru a oferi gratificare partenerului.
- Hamurile elastice sunt reglabile pentru a se potrivi majorității dimensiunilor, variind între 71 cm și 132 cm.
- Dildo-ul are testicule mari și un estetică realist.
- Strapon-ul este gol la interior, rigid, pentru a permite o penetrare privat de sculare proprie.
- Modelul imită ireproșabil un mădular real atât ca formă, cât și ca dimensiuni.
- Este ideal pentru a adăuga extindere și grosime suplimentară în momentul actului sexual.
- Poate fi purtat de bărbați pentru mai multă lungime și grosime sau de soții pentru a oferi fericire partenerului/partenerei.
Video Strap-On Din Seria Fantezii Fetish
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
