| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92272 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Pentru Femei Sau Bărbați
156 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Strap on gol ce poate fi întrebuințat atât de femei cât și de masculi pentru satisfacerea fanteziilor erotice.
Căutați o jucărie ce poate fi folosită de cele două sexe? Strap On Fetish FS este un strap on gol ce poate fi folosit atât de prietene cât și de masculi pentru satisfacerea fanteziilor erotice. Dildoul acestui creat are design concret cu gland bine conturat, vene proeminente pe suprafața și este puțin curbat pentru că dumneavoastră să obțineți climax după orgasm. Materialul din care este meșteșugit este fin, plăcut la atingere. Strap On Fetish FS are hamul elastic pentru a i se potrivi oricărei persoane. Încearcă Strap On Fetish FS și ți se va deschide calea spre o experiență carnală inedită!
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
