| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92223 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Me2 Rumbler Mov
317 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Strap-on de lux, din silicon, zămislit pentru stârnire reciprocă. însușit cu 2 motoare și 10 programe de oscilații și pulsații.
Strap-on de lux, din silicon, făcut pentru stimulare reciprocă. însușit cu 2 motoare și 10 programe de vibrații și pulsații. Este reîncărcabil cu ajutorul cablului usb inclus. Curele elastice și reglabile. Lezne curbat pentru stimularea punctului G. Bază cu cili pentru un plus de încântare Rezistent la apă.
Video Strap-On Me2 Rumbler Mov
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
