| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92197 |
| Lungime Totală | 20.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2 cm |
| Diametru | 4.3-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Cu Ejaculare Penis 20cm
285 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo-ul cu ejaculare King Penis 20cm este finisat manual cu detalii uimitor de realistice, făcut pentru a satisface toate fanteziile!
Dildo-ul cu ejaculare King Membru 20cm este finisat manual cu detalii uimitor de realistice, creat pentru a satisface toate fanteziile! Conceput dintr-un material ce imită perfect dermă umană, Dildo-ul King Sex 20cm, este însușit cu un bulb ce ajută jucăria să ejaculeze, exact ca un penis real. Doar umpleți bulbul cu lichid seminal artificială ce este inclusă în set, apoi introduceți-l în compartimentul de la baza dildo-ului.
Setul conține:
- Soluție pentru igienizare și spălare - 29 ml
- Spermă artificială - 59 ml
Sigur pentru corp
