| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92120 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Pretty Love Hilary Mov
Pretty Love Hilary este un vibrator din material moale, cu stimulant clitoridian si 12 functii de vibratii si pulsatii.
Pretty Love Hilary este un vibrator din material moale, cu stimulator clitoridian si 12 functii de vibratii si pulsatii. Nu are buton pentru cele 12 functii- ele se modifica datorita unui senzor de presiune. Este rezistent la apa. Mărime inserabila 10.5cm.
Pretty Love Hilary este un vibrator rabbit confectionat din silicon de trăsătură superioara. Acesta are 12 functii de vibratie si doua motoare: unul situat in penisul principal iar cel de-al doilea in stimulatorul pentru clitoris. Are o forma rotunda, bombata, fiind grozav pentru o stârnire stimulare dubla.
In timpul patrunderilor, atat vaginul cat si clitorisul vor fi stimulate la puterea dorita, oferindu-ti placeri intense. Acest vibrator te va face sa uiti de tine de placere, oferindu-ti orgasme duble simultane extreme!
Avand 21 cm in lungime si 3.5 cm in diametru, pulsatorul rabbit Pretty Love Hilary este potrivit atat incepatorilor cat si persoanelor experimentate. Recomand sa folosesti un agent de ungere pe baza de apa pentru a face vibratorul mai alunecos si mai usor de patruns.
