| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92118 |
| Lungime Totală | 15.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Real Love |
| Livrare | Gratuita |
Real Love Termo-Reactive
Dildou fabricat din material brevetat Silexpan, pentru o experiență foarte de realistă și o plăcere incomparabilă.
Dildou făcut din material brevetat Silexpan, pentru o experimentare extrem de realistică și o plăcere incomparabilă. Silexpan asigură o densitate mai bună și o flexibilitate mai mare.
- La exterior este moale- imită fără cusur un penis real.
- Are sucțiune intensă pentru fixare- hands free.
- Are proprietăți termo-reactive
- Este mai moale când este încălzit în apă sau în cuptorul cu microunde
- Este mai tare îndată ce se răcește în frigider.
- Este moale și plăcut la atingere, pe exterior și ferm pe interior, pentru a oferi o experiență cât mai similară cu realitatea.
- Este alegerea perfectă pentru toți pasionații de jocuri erotice.
- Este adecvat atât pentru începători cât și experimentați.
- Asigură orgasme extreme.
- Dildo-ul este prevăzut cu vene proeminente care supraexcită vaginul în timpul penetrării.
