| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92060 |
| Lungime Totală | 11.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.3 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Black Velvets |
| Livrare | Gratuita |
Inel Cu Anal Plug Black Velvets Negru
Dublați desfătarea cu acest Inel cu Anal Plug Stimulator Negru Velvets
Dublați plăcerea cu acest Inel cu Anal Plug Vibrator Negru Velvets și bucurați-vă de stârnire și puncte culminante mai puternice! Construit din silicon catifelat, jucăria doar pentru bărbați - Inel cu Anal Plug Vibrator Black Velvets, se simte excelent pe mărime ce este fixată pe arborele dumneavoastră.
Iar plug-ul cu oscilații delicioase, alunecă ușor cu ajutorul unui lubrifiant pe bază de apă, oferind delicii anale. Zona dintre inel și plug, lungă de 5 centimetri, este prevăzută cu două denivelări pentru stimularea perineului. Anal plug-ul deosebit de flexibil, este prevăzut cu un mini vibrator inserat înăuntrul său, ce conferă zvâcniri dominante de-a lungul întregii jucării.
Activați vibrațiile prin apăsarea unui singur buton și bucurați-vă de stimulări intense și plăceri sexuale răsunătoare!
Stimulează Zona Perineului
Flexibil
