| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92021 |
| Lungime Totală | 10.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Din Sticlă Icicles No 47 Transparent
Materialul din care este conceput Anal Plugul este sticlă Borosilicată, proiectată să dureze o viață, un material hipoalergenic, neporos, ce este afectuos cu pielea.
Icicles 47 este o jucărie anogenitală elegantă, unică și este concepută pentru a fi rezistentă la cele mai dure jocuri! Exemplar pentru jocul anal, acest Anal Plug Geam Icicles No 47, are vârful conic, special realizat pentru inserare ușoară, în timp ce biluțele suprapuse cu diametre crescătoare, va crește surescitarea palpitantă.
Gâtul îngust permite mușchilor să se încordeze și să-l țină înăuntru. Designul ergonomic al bazei asigură o glidare sigură, fără accidente, în timp ce fracțiune inserabilă alunecă perfect în interior. Materialul din care este zămislit Anal Plugul Sticlă Icicles No 47, este Sticlă Borosilicată, proiectată să dureze o viață, un material hipoalergenic, neporos, ce este prietenos cu pielea.
Îl puteți încălzi în cuptorul cu microunde sau răci în congelator, pentru a savura plăceri mult mai intense! Pentru că sticla este neporoasă, îngrijirea și igienizarea sa, este foarte simplă. Se poate spăla și igieniza în mașina de spălat vase, sau chiar se poate fierbe, materialul nu va suferi modificări.
Video Anal Plug Din Sticlă Icicles No 47 Transparent
Sigur pentru corp
