| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92016 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 5.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Be Shane!
Modelat direct de pe membrul actorului Diesel, Prolungatorul Falus Be Shane, este dintr-un material foarte catifelat și flexibil, igienic și non toxic, ce se modelează pe orice mărime a penisului.
Conceput după penisul actorului Shane Diesel, Prelungitorul Be Shane este o fantezie pentru mulți! Legendarul actor Shane Diesel este știut pentru dimensiunea generoasă a falusului său și a priceperii sale sexuale! Modelat direct de pe penisul actorului Diesel, Prelungitorul Mădular Be Shane, este fabricat dintr-un material cumplit de neted și flexibil, igienic și non toxic, ce se mulează pe indiferent ce dimensiune a penisului.
- Extensorul Be Shane este un dispozitiv perfect și mult așteptat pentru cei dornici să ofere tăria Diesel.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
