| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92005 |
| Lungime Totală | 18.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Vac-U-Lock Harness 2
Strap On Ultra Harness, ce oferă posibilități de jocuri erotice, excluzând sfârșit! Perfect pentru absolut orice tip de stârnire în cuplu
Strap On Ultra Harness, ce furnizează posibilități de jocuri erotice, minus sfârșit! Perfect pentru orice tip de stimulare în cuplu, acest Strap On Ultra Harness 17.8cm, este creat din materii de valoare premium, de renumitul brand Doc. Johnson, care realizează produsele sale doar în USA.
Dildo-ul din acest set, este destul de bine concretizat ulterior o replică fidelă a unui falus darnic în erecție. Materialul din care este făcut dildo, este cumplit de jelly și flexibil, mătăsos la exterior și ferm pe interior. Capul penian bine definit, venele proeminente și testiculele autentice, face ca acest dildo să fie greu de deosebit de unul real. Extrem de facil de folosit, kitul Strap On Ultra Harness 17.8cm, include și un dispozitiv Vac-U-Lock plug unic, care ajută la atașarea și detașarea dildo-ului.
Hamul este foarte confortabil, se ajustează pe absolut orice dimensiune a corpului. Materialele din care sunt confecționate toate articolele din setul Strap On Ultra Harness 17.8cm, sunt igienice și non toxice, nu conțin chimicale periculoase și se curăță foarte ușor.
