| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91943 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Vibe Therapy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Vibe Therapy Zest Roz
81 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Vibe Therapy Zest este un vibrator special, care va fi pe placul oricărei femei.
Vibe Therapy Zest este un vibrator special, care va fi pe placul oricărei femei.
Forma sa specială este special gândită pentru a dărui stârnire intensă pereților tăi genitali extrem de sensibili.
Ușor manevrabil, cu pulsații savuroase, asta îți va satisface toate trăirile sexuale, ducându-te către un orgasm puternic, foarte rezistent, sau chiar orgasme multiple. Intensitatea acestora este foarte ușor reglabilă, datorită controler-ului practic de la baza vibratorului.
- Masajerul este complet rezistent la apă, dând o vibrație silențioasă dar puternică.
- Dispune de 7 programe de intensitate.
- Butonul tactil ajută utilizarea vibratorului.
Rezistent La Apă
