| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91917 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 2.8-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Sex Classic Silicon Small
121 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator Sex Classic Silicon Small din silicon care imită excelent pielea umană. Într-o formă naturală, cu o dezvoltare bine pronunțată a capului și a corpului, are 7 chipuri de vibrație realizabile prin apăsarea unui singur buton.
Vibrator Sex Classic Silicon Small din silicon care imită ideal pielea umană. Într-o formă naturală, cu o creștere bine pronunțată a capului și a corpului, are 7 moduri de vibrație realizabile prin apăsarea unui solitar buton.
