| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91916 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 2.6-4.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal True Vibrating Negru
155 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 258 RON
Disponibil: In Stoc
Vibrator anal pentru el și ea. Acest anal plug pufos cu vibrații poate fi umflat la o mărime mare întrebuințând biluțele de pompare utile. Se află și 7 nivele de vibrație la apăsarea unui buton care poate fi întrebuințat în timpul utilizării - dând un sentiment senzațional și satisfăcător!
Vibrator anal pentru el și ea. Acest anal plug moale cu oscilații poate fi umflat la o dimensiune mare utilizând bilele de pompare utile. Se află și 7 nivele de vibrație la apăsarea unui buton care poate fi întrebuințat în momentul utilizării - oferind un sentiment senzațional și satisfăcător!
