| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB9185 |
| Lungime Totală | 15-16 cm |
| Lungime Inserabilă | 15-16 cm |
| Diametru | 1.5-3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPR, PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On! Negru
264 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Set strap-on cu trei variante de dildo-uri: unul realistic, unul anal, și unul cu forma arcuită pentru punctul G.
Set strap-on cu trei variante de dildo-uri: unul realistic, unul anal, și unul cu siluetă îndoită pentru punctul G. Dimensiuni: dong 16 cm lungime, calibru 3,5 cm, dildo anal 15 cm lungime, diametru 1,5- 2,5 cm, penis virtual pentru punctul G 15 cm lungime, diametrul 3,5 cm.
- Setul include un chiloțel deschis, cu dimensiune ajustabilă S-L.
- Dildo-urile au o regiune ușor texturată și un cap bine profilat pentru explorare.
- Curelele sunt reglabile cu cataramă din plastic pentru o fixare perfectă.
Flexibil
