| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91819 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Velvet 4 Negru
Acest șirag de 4 bile negre reprezintă un obiect destul de util cu ajutorul căruia, printre altele, vă puteți relaxa și tonifia mușchii pelvieni. Fiecare bilă este format din în interior o altă bilă mai mică și mai grea, ce vă va dărui trăiri nebănuite!
Acest șirag de 4 bile negre constituie un obiect foarte util cu susținerea căruia, printre altele, vă puteți relaxa și tonifia mușchii pelvieni. Fiecare bilă conține în interior o altă bilă mai mică și mai grea, ce va oferi trăiri nebănuite! Nespus de ușor de inserat sau scos.
- Kitul de bile vaginale are o textură catifelată care stimulează subțire în timpul mișcării prin rezonanțe fine.
- Biluțele sunt echipate cu un extractor sigur care facilitează îndepărtarea produsului.
- Bilele au un concluzie de balansare la fiecare mișcare, ceea ce duce la contracții musculare puternice.
- Greutatea totală a bilelor este de 108 g, fiind perfecte pentru utilizatorii experimentați.
