| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91680 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.3-17 cm |
| Diametru | 3-4.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Excellent Power |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Cu Vibrații Double Thruster Negru
Produs pentru a conecta iubitorii de aventuri și pentru a împărtăși cele mai puternice senzații. Bucurați-vă de edificare vegană cu curele din piele falsă și catifea sigură pentru piele, cu silicon. Motoarele intense din fiecare arbore sporesc orgasmele. Fiecare arbore vibrează în 10 moduri diferite;
Bucurați-vă de construcție vegană cu centuri din epidermă falsă și catifea sigură pentru piele, cu silicon. Motoarele puternice din fiecare arbore sporesc orgasmele. Fiecare arbore vibrează în 10 chipuri diferite.
Vibratorul mare (17 cm lungime, calibru 3-4,3 cm) este lezne îndoit și este exploatat pentru a penetra unul din parteneri (cel pasiv). Pulsatorul mic (9,3 cm lungime, diametru 3,8-4,2 cm) pătrunde în persoana care poartă hamul (cel activ). Ambele vibratoare au vene pronunțate și 10 feluri de vibrație care pot fi comandate cu telecomanda pe un fir.
Telecomanda poate fi plasată în bucla mică a hamului, astfel încât palmele să poată face alte lucruri. În ham există 12 orificii pentru ajustarea circumferinței. Șirul are o extindere de 96 cm și poate fi reglat pentru a se potrivi.
- Suprafața dildourilor este vascularizată și proiectată realist pentru stimularea punctului G, permițând stârnirea vaginală simultană pentru ambii parteneri.
- Hamurile sunt flexibile și pot fi utilizate pentru o circumferință a taliei de până la 112 cm.
