| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91590 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 2.3-2.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Cu Ventuză European Lover Small
Dildo cu ventuză de formă naturală, ce arată și se simte extrem de realist.
Dildou cu expresie naturală, ce arată și se simte excepțional de realist. Este prevăzut cu vene foarte bombate pe suprafața sa, un vârf viguros reliefat și o bază lată, cu ventuză, ce permite fixarea pe suprafețe plane. În timpul folosirii este alunecos și foarte elastic și vă va face să țipați de plăcere și imită exemplar un membru real.
- Grozav pentru amatorii de sex anal, dar se poate utiliza cu succes și vaginal.
- Alegerea perfectă pentru femeile ce vor să experimenteze o seară de neuitat.
- Dildo-ul este prietenos cu dermă și sigur pentru corp.
- Cupă intensă îngăduie reținerea pe orice suprafață netedă, dând libertate desăvârșită în alegerea poziției preferate.
- Glandul bine definit și structura venoasă adaugă o stârnire suplimentară la fiecare mișcare.
Flexibil
Are Ventuză
