| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91578 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Mont P-Spot Perineum Massager Negru
Masator Prostată Negru Mont P Spot Chisa Novelties este un plug anal care are rolul de a masa prostată și perineul. Acest conceput versatil este prevăzut cu 7 tipuri de oscilații pentru a intensifica nivelul de plăcere.
Masator Prostată Black Mont P Spot Chisa Novelties este un plug anal care are rolul de a masa prostata și perineul. Acest creat versatil este prevăzut cu 7 modele de oscilații pentru a intensifica nivelul de plăcere. Confecționat din silicon și ABS, fără ftalați. Experimentați o stimulare perianală senzațională și un orgasm extrem de puternic.
Datorită acestei jucării, puteți acum să vă bucurați de un masaj anal de performanță. Stimulatorul este deplin atât pentru începători, fiind foarte ușor de folosit, cât și pentru cei mai avansați. Puteți alege una din cele 7 frecvențe de vibrație pentru a găsi cea care vă satisface la maximum. Masator Prostată Black Mont P Spot Chisa Novelties este rezistent la apă.
