| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91570 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 4.2-4.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Big
Prolungatorul Mădular Big White este de dimensiuni generoase și făcut dintr-un material ce se asemănă extrem de bine cu pielea umană. Prelungitorul Penis Big White crește penisul dumneavoastră într-o formă naturală, profilul prelungitorului este identic cu cel al penisului real, vene pronunțate și gland bine conturat.
Prelungitorul Penis Big White este de dimensiuni generoase și creat dintr-un material ce se aseamănă deosebit de bine cu pielea umană. Extensorul Penis Big White mărește penisul dumneavoastră într-o variantă naturală, aspectul prelungitorului este identic cu cel al penisului real, vene accentuate și gland bine conturat. Interiorul Prelungitorului Penis Big White este extensibil și se mulează împlinit pe indiferent ce dimensiune a penisului. Vă prelungește membrul cu 2 cm, lungimea totală a prelungitorului este de 22 cm, dar poate fi scurtat.
- Nu conține ftalați, fiind conform cu Regulamentul REACH al UE.
- Este alegerea perfectă atât pentru neexperimentați cât și pentru persoanele experimentate.
- Acest prelungitor de desfătare elastic poate fi tras peste absolut orice penis și vibrator.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
