| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91542 |
| Lungime Totală | 15.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Erotic Entertainment |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Guaina Penis
Adăugați membrului dumneavoastră 3 centimetri în lungime, cu acest Prelungitor Falus Nature Skin! Măriți penisul nu doar în mărime și și în diametru cu 1 centimetru, pentru a vă impresiona partenera.
Adăugați falusului dvs 3 centimetri în lungime, cu acest Prelungitor Penis Nature Skin! Măriți membrul nu doar în lungime și și în diametru cu 1 centimetru, pentru a vă impresiona partenera. Conceput dintr-un material excepțional de moale și catifelat, NatureSkin, ce imită cu exactitate dermă umană.
Acest material este deosebit de flexibil, se ajustează perfect pe absolut orice mărime a penisului, nu jenează și persistă fix în timpul actului sexual. Prelungitorul Mădular Nature Skin, are un stil autentic, cu vene bombate și cap penian bine definit. Se poate ajusta pentru indiferent ce lungime, dacă este prea lung, îl puteți tăia, astfel încât să-l personalizați pe măsură necesară.
