| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91480 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Pretty Love Arthur Roz
Pulsatorul Rabbit Pretty Love Arthur are designul excelent pentru a stimula simultan clitorisul, pereții genitali și punctul G. Masajerul Bunny Pretty Love Arthur este însușit cu 7 aplicații de reverberații a stimulatorului, 3 frecvențe de mișcări asemănătoare mișcării degetului pentru stârnirea punctului G a vibratorului.
Pulsatorul Rabbit Pretty Love Arthur are designul excelent pentru a stimula simultan clitorisul, pereții genitali și punctul G. Masajerul Bunny Pretty Love Arthur este prevăzut cu 7 funcții de vibrații a stimulatorului, 3 frecvențe de mișcări asemănătoare mișcării degetului pentru stimularea punctului G a vibratorului. Capul încovoiat și nodulii mici din vârf au rolul de a stimula cu precizie punctul G. Are mărimea și prototipul potrivit, pentru a obține cu ajutorul lui, climaxul clitoridian și a punctului G, prin viteze și intensități diferite.
Creat dintr-un silicon de bună calitate, non-toxic și foarte simpatic la atingere, Vibratorul Iepure Pretty Love Arthur are un trunchi finuț dar extrem puternic și flexibil. Modul de control al vibratorului este foarte ușor, vibrațiile se pot ajusta de la bază cu ajutorul a două butoane.
