| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91407 |
| Lungime Totală | 10.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.7 cm |
| Diametru | 1.3-2.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Svakom |
| Livrare | Gratuita |
Masator Prostată Svakom Julie Mov
Acest masator pentru prostată Julie Svakom are 26 de moduri de vibrație. Astea includ 5 programe de vibrație, 5 viteze de vibrație fiecare funcție și 1 mod inteligent. Masatorul pentru prostată Julie Svakom este rezistent la apă, astfel că poate fi întrebuințat în duș sau în cadă. Este extraordinar de silențios, în consecință poate fi folosit chiar dacă sunteți în vizită sau dacă copiii dorm.
Acest masator pentru prostată Julie Svakom are 26 de feluri de vibrație. Astea includ 5 programe de vibrație, 5 viteze de vibrație fiecare funcție și 1 mod inteligent. Masatorul pentru prostată Julie Svakom este rezistent la apă, astfel că poate fi întrebuințat în duș sau în cadă. Este deosebit de silențios, așadar poate fi folosit chiar dacă sunteți în vizită sau dacă copiii dorm.
Singurul fapt de care trebuie să vă îndepliniți griji este să nu scoateți sunete de plăcere, deoarece este irezistibil! Este prevăzut cu tele-comandă pentru a vă dărui confortul să folosiți acest masator pentru prostată cu pulsații și în alte moduri. Acest masator pentru prostată Julie Svakom este reîncărcabil, așadar poate fi luat cu dumneavoastră oriunde mergeți fără să posedați grjia bateriilor. O oră de încărcare ține până la 3 ore de funcționare.
- Estetică ergonomic pentru un masaj precis al prostatei.
- Potrivit și pentru stimularea intensă a punctului G.
- Include o geantă practică de depozitare.
Video Masator Prostată Svakom Julie Mov
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Rezistent La Apa
Are Telecomanda
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
