| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91395 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.25 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon Bodysafe |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Classic Large 25cm Mov
118 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator Classic Large 25cm este un stimulator cu aspect tare realistic, textură a materialului foarte naturală, identică celei a dermei și mărimi ireal de generoase.
Classic Large este un stimulator cu aspect foarte realistic, textura a materialului teribil de naturală, identică celei a dermei și mărimi ireal de generoase.
Cu suprafața texturată cu venișoare proeminente, cap pronunțat și numeroase trepte de viteză a vibrațiilor, asta te va satisface așa cum nici o altă jucărie sexuală nu o poate face.
Foarte lezne manevrabil, acesta este perfect atât pentru împătimitele jucăriilor sexuale, cât și pentru începătoarele aflate în căutare de noi senzații.
Rezistent La Apă
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
7 nivele de viteză
