| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91369 |
| Lungime Totală | 8.25 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Remote Venus Penis Roz
REMOTE VENUS SEX Vibrator este o jucărie erotică cu vibrații, ce include un stimulator clitoridian în configurație de fluture și un dildo. Se fixează în jurul taliei și pe coapse cu susținerea curelelor detașabile și reglabile.
REMOTE VENUS PENIS Vibrator este o jucărie erotică cu vibrații, ce conține un stimulator pentru clitoris în formă de fluture și un dildo. Se fixează în jurul taliei și pe coapse cu susținerea curelelor detașabile și reglabile. Are 12 funcții deosebite de vibrație și este ușor de controlat cu ajutorul telecomenzii.
Este reîncărcabil la USB, iar 1.5 ore în priză îți vor garanta distracția timp de 2,5 ore la viteza mare și 3 ore la viteza mică. Rețineți: stimulatorul se va opri automat ulterior 30 de minute de inactivitate.
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
12 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
