| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91288 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Power Plug Prostate Massager Roșu
30 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 43 RON
Disponibil: In Stoc
Power Plug Prostate Massager este un stimulant clasic pentru prostată, cu un design inovator, așa că va fi ușor să vă bucurați de o stârnire incredibilă.
Power Plug Prostate Massager este un energizator clasic pentru prostată, cu un design inovator, așa că va fi ușor să vă desfătați de o stârnire incredibilă.
Perfect pentru cei mai puțin probați pentru că vă permite să controlați lezne nivelul plăcerii, oferind satisfacție copleșitoare de fiecare dată.
- Poate fi întrebuințat pentru stimularea punctului G al femeii, punând la dispoziție versatilitate în utilizare.
- Este adecvat pentru ambii parteneri, aducând bucurie atât bărbaților, cât și femeilor.
