| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91187 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 2-3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rebel |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Rebel Negru
88 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator obscur pentru bărbați ce surescitează atât prostata, cât și testiculele. Este făcut din silicon și este însușit cu mici încrețituri sferice la bază pentru stimularea testiculelor. Are o variantă ergonomică și este elastic pentru o stimulare mai intensă.
Stimulator negru pentru bărbați ce întărâtă atât prostata, cât și testiculele. Este făcut din silicon și este prevăzut cu mici cute sferice la bază pentru surescitarea testiculelor. Are o formă ergonomică și este elastic pentru o stârnire mai intensă.
- Jucăria are un mini vibro detașabil.
- O parte a arborelui este mai groasă decât restul.
Video Stimulator Prostată Rebel Negru
Are Ambalaj Eco-Friendly
