| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91157 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 21 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis Smile Cool Albastru
Pompă Smile-Cool vă acordă valoarea și simplitatea unei căi rapide și eficiente de a obține un penis mai mare! Dotată cu un cilindru albastru transparent cu scală de măsurare, Pompă Smile Cool ține evidența rezultatelor.
Pompa Smile-Cool vă transmite calitatea și simplitatea unei căi rapide și eficiente de a obține un sex mai mare! Dotată cu un cilindru albastru transparent cu scală de măsurare, Pompa Smile Cool ține evidența rezultatelor. Se creează efectul de vacuum în interior cu susținerea pompei de mână (cu supapă de eliberare), iar penisul dvs crește atât în lungime cât și în grosime. Furtunul din silicon este maleabil și vă creează luxul necesar. Pompa Smile Cool este concepută pentru erecții impresionante și eficiente! întrebuințând Pompa Smile Cool laolaltă cu o cremă de mărire, veți obține rezultate vizibile rapid!
Are Ambalaj Eco-Friendly
