| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91135 |
| Lungime Totală | 44.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 44 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Deluxe Vibro Negru
Dacă nu ați încercat jocul anal, aceste Bile Anale Deluxe Vibro sunt exact ceea ce aveți nevoie.
Șirag 4 bile anale. Fabricate dintr-un material sigur pentru corp.
Deluxe Vibro sunt bile anale articole de Pipedream, perfecte pentru jocurile erotice anale. Astea sunt confecționate din ABS și includ în partea interioară alte bile mai mici, numite bile de greutate. Funcționează exact ca bilele kegel, însă sunt menite anusului. În timpul utilizării, bilele din interior se mișcă de întocmai și se izbesc de pereții bilelor anale, provocând vibrații. Astfel, utilizatorul se poate bucura de o experimentare extraordinară, din cauza vibrațiilor pe care le va simți în timpul purtării.
Au un estetică corect rotund și sunt cumplit de fine, favorizând inserția. Aceste bile sunt rezistente la apă, așadar pot fi folosite și la duș.
- Textura Soft Touch predă o senzație plăcută la atingere și facilitează inserția.
- Cordonul flexibil de extragere aduce o manipulare sigură și ușoară.
- Bilele sunt ideale pentru utilizatorii avansați din pricina greutății lor de 167.8 g, care ajută la antrenarea adecvată a mușchilor planșeului pelvin.
- Vibrațiile silențioase se activează cu fiecare mișcare a corpului, minus a necesita baterii.
- Poți experimenta trăiri intense de apăsare anogenitală și fericire prin introducerea bilelor una câte una, până când te simți confortabil.
- Tragerea bilelor în momentul climaxului poate intensifica climaxul pentru o trăire specială.
Video Bile Anale Deluxe Vibro Negru
Are Șnur Pentru Extragere
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
