| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91130 |
| Lungime Totală | 26 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Infinite Desire Skin-Coloured
Un Stimulator Realistic Infinite Desire 26cm ce satisface trăirile infinite! Acest Vibrator Realistic Infinite Desire 26cm, este creat pentru cei ce caută un vibrator realistic de mărimi generoase.
Un Vibrator Realistic Infinite Desire 26cm ce satisface dorințele infinite! Acest Stimulator Realistic Infinite Desire 26cm, este creat pentru cei ce caută un vibrator realistic de mărimi generoase. Conceput din silicon, vibratorul, este destul de flexibil, moale la atingere și se simte ca un fapt real.
Siliconul din care este concretizat Vibratorul Realistic Infinite Desire 26cm, este igienic și hipoalergenic, nu conține ftalați și este cel mai viguros material de pe piața jucăriilor erotice. Jucăria are un design autentic și foarte bine pronunțat. Glandul generos este bine definit, venele ieșite în proeminență sunt și ele bine pronunțate.
Prin apăsarea unui singur buton, Pulsatorul Realistic Infinite Desire 26cm vibrează și pulsează în 10 moduri diferite, oferindu-vă plăcere până la punctul culminant. Iar pentru delectări mai intense și foarte umede, întrebuințați acest vibrator în baie sau duș, datorită designului său impermeabil, Masajerul Realistic Infinite Desire 26cm, poate fi companionul ideal în timpul băilor destul de lungi și fierbinți!
Caracteristici:
-Design realistic generos
-Creat din silicon igienic
-Flexibil și catifelat
-Prevăzut cu 10 chipuri de vibrații și pulsații
-Complet rezistent la apă
-Controler cu LED-uri
Flexibil
