| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91122 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Set Vibratoare The Magnificent 5buc
Set 5 vibratoare realistice, deosebite forme, potrivite pentru fiecare parte a trupului tău.
The Magnificent 5 este un set de 5 vibratoare din PVC, de culoare flesh ce au 18 cm lungime și un diametru variabil. Diametrul acestora este (de la cel mai fin la cel mai gros): 3.9 cm, 4.3 cm, 4.6 cm și 4.9 cm.
- Fiecare stimulator este ambalat separat în tuburi pentru igienă maximă.
- Vibratoarele sunt flexibile, punând la dispoziție o practică senzorială variată.
Acestea au estetică realistic și configurație fără greutate diferită, pentru a oferi o experimentare similară, dar diferită. Pot fi utilizate în nenumărate jocuri. Vibrațiile se pot porni cu ajutorul butonului aflat la baza jucăriei. Necesită 2 baterii de dimensiune AA pentru a folosi vibrațiile.
Avantajele setului de vibratoare The Magnificent 5
- Sunt făcute din material de calitate, satisfăcător la atingere
- Au dimensiuni potrivite atât pentru începători cât și avansați
- Sunt ușor de folosit
- Au design realistic
Funcționează cu baterii AA
